Klienci

Od początku istnienia Agencji zrealizowaliśmy blisko 500 kampanii wizerunkowych i reklamowych, zanotowaliśmy ponad 100 000 publikacji w mediach, zorganizowaliśmy ponad 120 konferencji prasowych i briefingów, wydaliśmy ponad 200 magazynów, książek i opracowań. Poniżej prezentujemy niektórych Klientów Grupy BRM. Ich pełna lista, podobnie jak opisy wszystkich projektów oraz referencje są dostępne na życzenie Klienta.

*
*

Allen & Overy – jedna z większych międzynarodowych firm prawniczych w Polsce. Jest doradcą krajowych i międzynarodowych banków, instytucji finansowych i rządowych, a także korporacji. Od wielu lat zajmuje czołowe miejsca w niezależnych rankingach firm prawniczych, przygotowywanych przez wydawnictwa takie jak Rzeczpospolita, Forbes, The Legal 500, IFLR 1000, oraz Chambers Global, The Word’s Leading Lawyers.

*
*

Compass Offices – azjatycki lider sektora biur serwisowanych z Centralą w Hong Kongu i biurami w całej Azji oraz Australii. Firma weszła na europejski rynek otwierając pierwsze biuro w Polsce (Rondo ONZ 1), niebawem planuje kolejne otwarcia.

*
*

Urban Land Institute – jest międzynarodową organizacją non-profit o profilu badawczym i edukacyjnym, założona w 1936 roku w celu promowania odpowiedzialnego wykorzystania przestrzeni i realizacji zrównoważonych inwestycji deweloperskich. Rada ULI w Polsce, aktywnie działająca od kilku lat, należy do międzynarodowej instytucji zrzeszającej 33 000 członków w prawie 100 państwach.

*
*

Innogy (wcześniej RWE) – należy do piątki największych firm energetycznych w Europie. Specjalizuje się w wytwarzaniu, przesyle, dystrybucji oraz sprzedaży energii elektrycznej i gazu. Firma zatrudnia ponad 60 tysięcy osób, zaopatruje więcej niż 16 milionów klientów w energię elektryczną i ponad 7 milionów klientów w gaz.

*
*

Amundi TFI – Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. jest częścią grupy Amundi, największej w Europie i jednej z dziesięciu największych na świecie francuskich firm zarządzających aktywami. Grupa Amundi powstała w wyniku połączenia doświadczenia i kompetencji w dziedzinie zarządzania aktywami dwóch znaczących grup bankowych: Crédit Agricole i Société Générale.

*
*

Wiener TU SA (wcześniej Gothaer TU SA) – to firma obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Od 2011 roku należy do Grupy Gothaer – jednego z największych i najstarszych ubezpieczycieli w Niemczech.

*
*

Fundusz Hipoteczny DOM – jeden z najstarszych i największych funduszy hipotecznych w Polsce, który jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych (NewConnect). Instytucja należy do europejskiej organizacji EPPARG (European Pensions and Property Asset Release Group oraz Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. W ofercie firmy znajduje się renta dożywotnia – usługa skierowana do osób, które ukończyły 65 rok życia i są właścicielami nieruchomości.

*
*

IKEA Targówek – jeden ze sklepów sieci IKEA zlokalizowany na warszawskim Targówku. Obecnie w naszym kraju działa 11 sklepów szwedzkiej sieci. Firma zatrudnia ponad blisko 4 tys. osób w Polsce.

*
*

Fundacja BOŚ – jedna z największych i najprężniej działających Fundacji korporacyjnych, powołana do życia w 2009 roku przez Bank Ochrony Środowiska. Realizuje blisko 20 projektów m.in. ekologicznych i prozdrowotnych. Jej misją jest promowanie i wdrażanie zasady zrównoważonego rozwoju w taki sposób, by podnoszenie standardów życia obywateli nie odbywało się kosztem środowiska naturalnego.

*

*

HAYS Poland – jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Działając na rynku rekrutacyjnym od ponad 40 lat, Hays posiada 240 biur w 33 krajach.

*

*

Devire – jest firmą rekrutacyjną i outsourcingową, która zajmuje się rekrutacją pracowników, IT Contractingiem, zatrudnieniem zewnętrznym, rozwiązaniami RPO (Recruitment Process Outsourcing) oraz outsourcingiem kadr i płac. W strukturach organizacji działa agencja employer branding – Devire Digital, która wspiera klientów w budowie angażującej marki pracodawcy.